پوراویتا، سرشار از طعم، سرشار از زندگی

وقتی نان، با نام “پوراویتا” نامگذاری می شود یعنی در تهیه آن از دانه ها و غلات، میوه های خشک و یا انواع آرد کامل استفاده شده است.

نان پوراویتا، ارزش تغذیه ای بالایی دارد و آنچه که آن را متمایز می سازد، مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی  است که توسط آن در بدن تامین می گردد. اما این موضوع به تنهایی عامل تمایز نان پوراویتا نسبت به سایر نان ها نخواهد بود!

در تهیه نان پوراویتا، طیف وسیعی از پودرهای خمیر ترش استفاده شده که هر کدام نماینده عطر و طعم از نان های سراسر دنیا هستند. تهیه خمیر ترش و نگهداری آن پروسه طولانی، سخت و زمانبر است. خمیر ترش باعث ایجاد بافت و طعم در نان می شود بعلاوه خمیر ترش، هضم نان را آسان تر می نماید.

شرکت پوراتوس رنج وسیعی از خمیر ترش های پودری و مایع را در اختیار دارد که برای ایجاد پروفایل طعم در محصولات پوراویتا، از آنها استفاده می کند.

پروفایل طعم در محصولات پوراویتا می تواند تنها یکی از طعم های زیر باشد و یا مجموعه ای از طعم ها با هنرمندی توسط کارشناسان پوراتوس، در کنار هم قرار بگیرند. طعم هایی نظیر نان رست شده، طعم ترش لاکتیکی و یا استیکی، طعم میوه ای و یا طعم خامه.

در تهیه نان پوراویتا از انواع دانه ها و غلات مانند مغزهای آفتابگردان، تخم کتان، پرک جو و انواع سبوس استفاده شده است. نان پوراویتا غنی از فیبر و پروتئین و شامل ویتامین های گروه   A، B، E و امگا3 و مواد معدنی است و برای مصرف کنندگان در تمامی سنین بخصوص کودکان و بانوان مفید باشد.

نان پوراویتا، صبحانه ای با ارزش تغذیه ای بالا برای دانش آموزان و میان وعده ای مناسب برای تمام افراد است.

گروه محصولات پوراویتا در شرکت گلنان پوراتوس به 3 محصول پوراویتا مولتی گرین، پوراویتا امگا3 و پوراویتا لیدی تقسیم می شود. محصولات پوراویتا با توجه به ذائقه و نیاز های غذایی هر کشور، طراحی می گردد که ما طعم هایی با سلیقه ایرانی گرد آورده ایم.

پوراویتا مولتی گرین، با شاخص طعمی مالت رست شده، غنی از فیبر و حاوی انواع ویتامین های A و مواد معدنی است.

پوراویتا امگا 3، با شاخص طعمی میوه و مقدار زیاد تخم کتان، سرشار از فیبر و امگا 3 می باشد.

پوراویتا لیدی، با داشتن طعم شیرین و خامه ای، و غلات نظیر تخم کتان، کنجد و سبوس گندم منبغ غنی از فیبر و مواد معدنی است.